Tarayıcınız Javascript Desteklemiyor! Endüstriyel Mobilyada Geçmişten Günümüze STAR ÇELİK | Türkiyenin en büyük fabrika ekipmanları tedarikçisi Starcelik

Endüstriyel Mobilyada Geçmişten Günümüze STAR ÇELİK

   1976 yılında, metal ustası 3 kardeş tarafından küçük bir atölye temelleri atılan Star Çelik fiması ilk günlerinden, günümüze kalite olgusunu iş yaşamına klavuz edinmiştir. 
Çalışanların ve yönetim şirket kimliğine olan bağlılıkları, özverileri kalite yolculuğumuzda büyük mesafelerin çabucak geçilmesini sağlamıştır.
   Star Çelik; yılların verdiği tecrübe ve işine bağımlı kadrosu ile kaliteli ürünler üretir.Üretiminde mükemmele ulaşmak için kaliteli malzeme kullanarak modern teknolojileri, üretim yöntemleri ve ustalığı birleştirmiştir.
Tedarik zincirimizi; kalite değerlerimizi takip edecek iş ortaklarını seçerek güçlendirmekteyiz. Star Çelik, kalite üretkenliğini küresel pazarlarda en önemli 
sürükleyici kozu olarak kullanmaktadır. Aynı zamanda müşterinin isteklerini çözümleyen uzun ömürlü dayanımlı işlevsel ürünleri ve donanımları üretmektedir. Müşterilerimizin eleştrileri, önerileri en iyi şekilde kayıt altına alınıp derhal cevaplandırılır, çözümlenir.
   Star Çelik, gelişmiş ülke standartlarına uygun olarak tüm iş süreçlerinde doğal kaynakların ve çevrenin korunmasını, aynı zamanda çalışanların sağlıklı ve güvenli ortamlarda 
çalışmasını ilke olarak benimsemiştir. Çevreye duyarlı üretim anlayış parelelinde Star Çelik, atıkların arındırılması,tüm proseslerde üst düzeyde geri dönüşüm sağlanması konularında öncüdür ve sürekli gelişim içerisindedir.
Kaliteye, ISO 9000-2000 sistemleriyle kalite güvencesine almıştır. Kalite sürdürebilirlik kavramını içerir.Değerlerimizi asla unutmayacağız  sürekli geliştireceğiz.

Bugün

Bugün

Farklı ihtiyaçlara göre özel olarak tasarlanmış çözümlerle iş süreçlerini daha güvenli ve daha verimli hale getirmektir. Tutku ile işine bağlı olan STAR ÇELİK Ailesi profesyonel endüstriyel işyeri mobilyaları pazarında sizlere hizmet için var olmaya devam edecektir. 

Gelecek

Gelecek

Sürekli olarak yenilikçi ve uluslararası olmak için çalışıyoruz. Yeni çalışanların yenilikçi ve yapıcı fikirleri ile sürekli olarak optimize edilen ürünlerimizde uzun yıllardır beraber olduğumuz çalışanlarımızın deneyiminden yararlanarak yüksek kaliteli ürünlerimizin, üstün kalitesini sürekli yükseltmeyi sürdürülebilir olmayı garanti ediyoruz

Değerlerimiz

Değerlerimiz

STAR ÇELİK Ailesini oluşturan insanların tutkuları, şirketin kendisine  ve ürüne yansır. Star çelik'in özünü ifade eden birçok değer vardır: bunlar birbirlerinden farklıdır, ancak tüm eylemlerimiz bize ilham vermek ve yol göstermek amacıyla uyum içinde bir arada bulunur.