Tarayıcınız Javascript Desteklemiyor! Misyon Vizyon | Türkiyenin en büyük fabrika ekipmanları tedarikçisi Starcelik

Misyon Vizyon

İNOVASYON VE GELENEK

1976'da şirket kurucularımız Hasan ve Adem Gülal, çelik büro mobilya üretimi ile başlayan üretim süreçlerine 1996 yılı itibariyle atölyeler ve tüm çalışma alanları için metal çalışma mobilyaları üretmeye başlamışlardır. STAR ÇELİK’in alet avadanlık dolapları, çalışma tezgâhları ve depolama sistemleri kısa sürede Türkiye de tüm çalışma alanlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. 

O zamandan beri sayısız proje gerçekleştirdik ve edindiğimiz tecrübeler ile uzmanlık kazandık. Filtrelerimizden geçen tüm bilgiler, yeni ürün geliştirmek için kullanıldı ve bunun sonucu, çalışma alanları için yeni modüler bir sektör sağlam ürün çeşitliliğine kavuşuldu.

2008 yılından itibaren  yoğun bir şekilde  almanya, avusturalya, Belçika,  isveç başta olmak üzere ürün ihracatı ve yüksek kalitede anahtar teslimi sistem üretiminde ilk tercih edilen firma olup geçmişte ve günümüzde üretimin %70’i uluslar arası %30’u TÜRKİYE olmak üzereüretimde uluslar arası normları  tüm dünyaya taşıyarak ilk tercih edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

EN ÇOK ÜZERİNDE DURDUĞUMUZ BAŞLIKLAR !

TASARIMA UYGUN İŞLEVSELLİK

Çekici ürün tasarımı STAR ÇELİK için çok önemli bir konu , ancak bu konu için asla işlevsellikten ödün vermiyoruz. Tam tersine, üretim ve ürün geliştirme politikamız ürünleri sürekli daha kullanıcı dostu hale getirmektedir. Bu, yeni ürünleri geliştirirken veya yeni bir tasarım yaparken işlevselliğin ana öncelik olduğu anlamına gelir, çünkü çalışma alanlarınızdaki süreçlerinizi daha da verimli hale getirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

ÜRÜN ÇÖZÜMLERİNİN UYUMLULUĞU

Eksiksiz bir çalışma alanları sistemleri çok çeşitli bileşenlerden ’’ Alet dolapları, Çalışma tezgahları, malzeme dolapları, depolama sistemleri ‘’oluşur. Bunların yanı sıra ek bileşenlere ihtiyaç duyduğunuzda karışıklığı önlemek için yeni geliştirilen ürünlerin mevcut sistemle uyumlu olmasını sağlıyoruz. Böylece mevcut ürünlerinizin karmaşık olmayan bir şekilde yeni aksesuarlarının  veya ekipmanların eklenmesi  her zaman mümkün olacaktır.

ÜRÜNLERİN MODÜLERLİĞİ

Tüm ürünlerimiz olağanüstü dayanıklılığa sahiptir.Deneyimlerimiz ile standart ürün bileşenlerinin modüler bir kombinasyonu ile çoğu gereksinimi kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz, ancak yine de birçok müşterimizin farklı ürün isteklerini, yalın ürün yapımız, modüler ürün geliştirme programımız ve kendi üretim tesisimizin modüler ve modern üretim yetkinliği nedeniyle kolayca yerine getirebildiğimizin mutluluğunu yaşıyoruz…

45 YILI AŞKIN UZMANLIK

Star çelik sadece fabrika ve atölye sistemleri ve aksesuarlarını satmaz. Aynı zamanda tüm ürünlerimizi % 100  entegre bir anlayış ile 45 yıldan fazla süredir üretiyor.

Tüm bu zaman içinde müşterilerimizin gereksinimleri için büyük bir anlayış geliştirdik. Üretimlerimizde ve projeli uygulamalarımızda müşteri faydası en önemli unsur oldu ve bu ilelebet bizim şirket kültürümüz olarak devam edecektir.

Bugün

Bugün

Farklı ihtiyaçlara göre özel olarak tasarlanmış çözümlerle iş süreçlerini daha güvenli ve daha verimli hale getirmektir. Tutku ile işine bağlı olan STAR ÇELİK Ailesi profesyonel endüstriyel işyeri mobilyaları pazarında sizlere hizmet için var olmaya devam edecektir. 

Gelecek

Gelecek

Sürekli olarak yenilikçi ve uluslararası olmak için çalışıyoruz. Yeni çalışanların yenilikçi ve yapıcı fikirleri ile sürekli olarak optimize edilen ürünlerimizde uzun yıllardır beraber olduğumuz çalışanlarımızın deneyiminden yararlanarak yüksek kaliteli ürünlerimizin, üstün kalitesini sürekli yükseltmeyi sürdürülebilir olmayı garanti ediyoruz

Değerlerimiz

Değerlerimiz

STAR ÇELİK Ailesini oluşturan insanların tutkuları, şirketin kendisine  ve ürüne yansır. Star çelik'in özünü ifade eden birçok değer vardır: bunlar birbirlerinden farklıdır, ancak tüm eylemlerimiz bize ilham vermek ve yol göstermek amacıyla uyum içinde bir arada bulunur.